Naše služby

Rýchlo, kvalitne a spoľahlivo s dôrazom na komfort našich zákazníkov

Predaj a montáž klimatizácií

Spoločnosť Klimair sa už viac ako desať rokov venuje predaju a montáži klimatizačných zariadení. Nakoľko samotný výber vhodnej klimatizácie nie je jednoduchá záležitosť, náš ochotný personál Vám nielen poradí s jej výberom, ale taktiež Vám ju odborne namontuje. Vďaka tomu ste v prípade poruchy chránení dvojročnou zárukou na zariadenie aj prácu.

Odborná montáž je predpokladom bezproblémovej prevádzky

Pre správne fungovanie klimatizácie je nevyhnutné dodržať presný montážny postup. Ešte pred samotnou montážou je zároveň dôležitým krokom konzultovať vhodnosť umiestnenia klimatizačnej jednotky na vami zvolené miesto. Naši technici Vám teda pri prvotnej obhliadke zabezpečia všetky úkony potrebné pre správnu montáž vrátane výberu vhodného umiestnenia vnútornej aj vonkajšej jednotky, napájanie na elektrickú energiu, presné monžstvo materiálu potrebného na montáž a predbežnú cenovú kalkuláciu.

Nami vykonávaná montáž klimatizácie zahŕňa

Servis klimatizácií

Pravidelný odborný servis je jednou zo základných podmienok bezproblémového fungovania Vašej klimatizácie a zároveň predpokladom pre jej čo najdlhšiu životnosť. Pravidelným servisom taktiež zabezpečujete stále čistý a najmä zdravotne nezávadný vzduch vo vašej domácnosti. Klimair Vám ponúka kompletný záručný aj pozáručný servis klimatizácií.

Nami ponúkaný servis klimatizácií zahŕňa

Montáž vzduchotechniky

Moderná koncepcia vetrania je založená nielen na výmene vzduchu v miestnosti prívodom čerstvého vzduchu z exteriéru, ale aj  na kontrole jeho kvality s ohľadom na jeho teplotu, vlhkosť a čistotu. V tomto smere zebezpečujeme všetky služby spojené s vetraním priestorov, klimatizáiou, chladením, vykurovaním a reguláciou. Každý náš projekt začína poradenskou činnosťou, vypracovaním projektovej dokumentácie, kompletnou dodávkou, montážou a uvedením zariadenia do prevádzky a následným pravidelným alebo jednorázovým servisom.

Projektová dokumentácia vzduchotechniky zahŕňa

Kontaktujte nás

Máte záujem o nezáväznú kalkuláciu alebo sa chcete dozvedieť viac? Neváhajte a napíšte nám!